На складі замовили 345 упаковок зомитів в клітику а в лінійку на 168 упов. мешие Скільки всього са

повок зошитів замовили на сплоді​

Ответы на вопрос

Отвечает Татаринов Александр.

345-168=177

177+345=522

Відповідб: 522уп

Отвечает Казанцева Карина.

Ответ

345-168=177

це буде правильно