Help Знайдіть S(3x+1)dx, якщо для x=1 значення для первісної функції дорівнює 7.​


Ответы на вопрос

Отвечает Король Ника.

Ответ:

см ниже

Пошаговое объяснение:

\int\limits {(3x+1)} \, dx =\frac{3x^2}{2} +x+C\\7=\frac{3*1^2}{2} +1+C\\\\7=1,5+1+C\\C=7-2,5=4,5

\int\limits{(3x+1)} \, dx =\frac{3x^2}{2}+x+4,5