На другій ділянці в 3 рази менше дерев, ніж на першій. Коли з першої ділянки пересадили на другу 20

дерев, то на обох ділянках дерев стало порівну. Скільки яблунь було на кожній ділянці?

Ответы на вопрос

Отвечает Новикова Лена.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

на втором х

на первом 3 х

3 х -20 = х +20

2 х = 40

х = 20 - на втором

60 - на первом

Проверим: 60 -20 = 40

20+20 = 40