Сроооооооооооооооочно!!! Моторний човен проходить за 10 год проти течії річки таку Відстань яку він

може пройти за 6 годин за течією знайдіть власну швидкість моторного човна якщо швидкість течії річки 3 кілометри за годину

Ответы на вопрос

Отвечает Григораш Дмитро.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Нехай власна швидкість човна - х км/год., тоді швидкість човна проти течії (х - 3) км/год, за течією (х +3) км/год. За 10 годин проти течії пройде 10 * ( х- 3) км , що й за 6 годин за течією, тобто 6* ( х + 3) км

Складемо рівняння:

10(х -3) = 6(х + 3)

10х - 30 = 6х + 18

10х - 6х = 18 + 30

4х = 48

х= 48 : 4

х= 12 км/год власна швидкість човна