Висота прямокутного паралелепіпеда дорівнює 9,6см ширина в 6 разів від висоти а довжина на 2,5 см

більша за ширину.Обчислінть об'єм прямокутного паралелепіпеда/

Ответы на вопрос

Отвечает Нуреев Руслан.

Відповідь:  81,6см³

формула обєму паралелепіпеда така V=a×b×h

де а довжина b ширина і h висота

тоді 9,6÷6=1,6-ширина,6+2,5=8,5-висота тоді V=6×8,5×1,6= 81,6см³

¯\_(ツ)_/¯

Тримай Сонечко!