Знайдіть;1 55% від числа 210: 80% цього числа дорівнює 64


Ответы на вопрос

Отвечает Пашаев Фарман.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

0,55*210  = 115,5

0,8 = 64

1 = х

х = 64/0,8 = 64*1,2 =80