Посадили 65 саджанців плодових дерев ,40%цієї кількості були абрикоси.Скільки абрикосів посадили?


Ответы на вопрос

Отвечает Сергиевич Валерия.

Відповідь:

посадили 26 дерев абрикос.

Покрокове пояснення:

х=абрикоси

65=100%

х=40%

65/х = 100/40

65*40/100=26(дерев) - абрикос