До кола з центром O проведено дотичну CD (D-точка дотику). Знайдіть радіус кола , якщо Cd = 16 см и

кут COD = 60° Срочно пж!! Даю 40б

Ответы на вопрос

Отвечает Федощенко Ульяна.
ОД-перпендикуляр в точку дотику=радіус кола, кут СОД=60, трикутник СОД прямокутний, кут С=90-60=30, СО-гіпотенуза=16, тоді ОД=1/2СО=16/2=8, як катет який лежит проти кута 30.
не знаю вроде так сори если не правильно (