Даю 20 балов за ответ. Знайдіть значення похідної функції f(x) = 1/4x4 + 3x³ + x - 2 в точці x0=

-1.​

Ответы на вопрос

Отвечает Косик Анастасія.

Ответ:

f' (x) = 9x² +1.

Пошаговое объяснение:

f(x) = 1/4x4 + 3x³ + x - 2 в точці x0= -1

f' (x) = d/dx (1/4 × 4 + 3x³ + x - 2)

f' (x) = d/dx ( 1 + 3x³ + x - 2)

f' (x) = d/dx (-1 + 3x³ + x)

f' (x) = - d/dx (1) + d/dx (3x³) + d/dx (x)

f' (x) = -0 + 3 × 3x² + 1

f' (x) = 9x² + 1.

Простите, если не правильно!..