Черепаха за три години проповзла 240 м.За першу годину вона повзла 35% цієї відстані а за другу-30%

за третю-решту.Яку відстань проповзла черепаха за третю годину?

Ответы на вопрос

Отвечает Беркут Тёма.

1) (240/100)х35=84 (км) - за першу годину

2)(240/100)х30=72 (км) - за другу годину

3)240-(84+72)=240-156=84 (км) за третю годину

Відповідь: черепаха проповзла 84 км за третю годину.