СРОЧНО В МЕНЕ СР!!!!Обчисли. а) 7 % від 30 м; B) 25% вiд 62 кг; 6) 75% від 90 грн; г) 10% від 89 т.​


Ответы на вопрос

Отвечает Зайка Лера.

7% от 30 м = 30:100*7=2,1м

25% от 62 кг = 62:100*25=15,5 кг

75% от 90 грн = 90:100*75= 67,5грн

10% от 89т= 89:100*10= 8,9 т