Площа прямокутника доривнює 320см2 а його ширина-40 см.яка довжина цього прямокутника?


Ответы на вопрос

Отвечает Лукашенко Андрей.

Ответ:

Площа = ширина × довжина 》

Довжина = Площа ÷ ширана

Довжина = 320 ÷ 40 = 8 (см)

Отвечает Черепанов Вячеслав.
320 см2 : 40 см = 8 см. Я думаю так.