Помогите пжж : вибрати зручний порядок дій виконати-5×49×4​


Ответы на вопрос

Отвечает Пономорёва Алёна.

Ответ:

-5*49*4=(-5*4)*49=-20*49=-980

Пошаговое объяснение: