Виконай дії: (3,25+0,419)+6,75; (3,79+5,18)-2,18, обравши зручний порядок виконання дій.


Ответы на вопрос

Отвечает Никитин Никита.
=3,25+6,75 +0,419 = 10+0,419 = 10,419
= 3,79 + 5,18 - 2,18 = 3,79 + 3 = 6,79