Обчисли площу прямокутника, довжина якого бiльша на 27%, а ширина на 18% бiльша, нiж сторона

квадрата, площа якого дорiвнюэ 49 см². !!!!!!!!!!!!!!БУДЬ ЛАСКА ДОПОМОЖIТЬ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Дякую за допомогу.

Ответы на вопрос

Отвечает Рыжов Миша.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

длина 1,27a

ширина 1,18a

S=1,27*1,18*a^2=1,4986*49=73,4314 см²