Розв'язати систему рівнянь методом додавання 3х-2у=7 2х-у=1швидко к.рбудь ласка​


Ответы на вопрос

Отвечает Фролова Арина.

Ответ: (2;-1)

Пошаговое объяснение:

3х-у=7

y=3x-7

2x+3y=1

2x+3(3x-7)=1

2x+9x-21=1

11x=22

x=2

y=3*2-7=6-7=-1

ответ:(2;-1)