автотурист проїхав за перший день 2/5 намеченного шляху а за другий решту шляху.який шлях проїхав

автотурист першого і другого дня окремо,якщо першого дня він проїхав на 80 км меньше ніж другого 50 БАЛЛЛОВ!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Белан Карина.

Пошаговое объяснение:

Весь путь = х км

1 день = 2/5х км

2 день = х - 2/5х = 3/5х км

3/5х - 2/5х = 80

1/5х = 80

х = 80 : 1/5

х = 80 * 5/1

х = 400/1

х = 400

Весь путь = (х) = 400 км

1 день = (2/5х) = 2/5 * 400 = 800/5 = 160 км проехал в 1 день

2 день = (3/5х) = 3/5 * 400 = 1200/5 = 240 км проехал во 2 день