Даю 100 балов очень срочно Складіть рівняння до задачі Мама придбала в магазині 7 порцій морозива з

яких шоколадного на 2 менше ніж ванільного ​

Ответы на вопрос

Отвечает Мустафина Анастасия.

x+y=7
y-x=2
x-ванiльне морозиво
y-шоколадне морозиво

Отвечает Кушнир Катя.
Х+у=7
Х-у=2
Х-шоколадное
У-ванильное