Скільки коштує 100г яблук, якщо за 10 кг 365грн.?
Ответы на вопрос
Ответ:
10 кг - 365 грн
1 кг - 36,5 грн
100 г. - 3 грн 65 копійок
Ответ: 100 г = 3 грн 65 копійок
Ответ:
Пошаговое объяснение:
1 кг = 1 000 г
1 00г = 1 00 : 1 000 = 0,1 кг
10 кг = 365 грн
0,1 кг = х грн.
х = 365 * 0,1 / 10
х = 36,5/10
х = 3,65
1 00 г яблок стоит 3,65грн или
3 гривны 65 копеек
Щоб знайти вартість 100 грамів яблук, потрібно розділити вартість 10 кг на кількість грамів у 10 кг, а потім помножити отриманий результат на 100 г.
Спершу знайдемо ціну за 1 кілограм яблук:
\[ \text{Ціна за 1 кг} = \frac{\text{Загальна ціна}}{\text{Вага}} = \frac{365 \, \text{грн}}{10 \, \text{кг}} \]
Тепер знайдемо ціну за 100 грамів:
\[ \text{Ціна за 100 г} = \frac{\text{Ціна за 1 кг}}{10} \times 100 \]
Підставимо значення:
\[ \text{Ціна за 100 г} = \frac{365 \, \text{грн}}{10 \, \text{кг}} \times 100 \]
Виконуємо обчислення:
\[ \text{Ціна за 100 г} = \frac{365}{10} \times 100 = 36.5 \times 10 = 365 \, \text{грн} \]
Отже, вартість 100 грамів яблук у цьому випадку становить 365 грн.
Похожие вопросы
Топ вопросов за вчера в категории Математика
Последние заданные вопросы в категории Математика
-
Математика
-
Литература
-
Алгебра
-
Русский язык
-
Геометрия
-
Английский язык
-
Химия
-
Физика
-
Биология
-
Другие предметы
-
История
-
Обществознание
-
Окружающий мир
-
География
-
Українська мова
-
Информатика
-
Українська література
-
Қазақ тiлi
-
Экономика
-
Музыка
-
Право
-
Беларуская мова
-
Французский язык
-
Немецкий язык
-
МХК
-
ОБЖ
-
Психология
-
Физкультура и спорт
-
Астрономия
-
Кыргыз тили
-
Оʻzbek tili
