Одна піч виплавляє 16,5 т заліза за 2,5 години, а друга – 33,84 т за 4,7 години. Продуктивність

якої печі (кількість виплавленого заліза за 1 годину) більша і на скільки?

Ответы на вопрос

Отвечает Райский Кирилл.

Ответ:

1) 16,5 : 2,5 = 6,6 (т) за 1 годину 1 піч

Пошаговое объяснение:

2 ) 33,84 : 4,7 = 7,2 (т) за 1 годину 2 піч

3) 7,2 - 6,6 = 0,6 (т)

відповідь : продуктивність другої печі більше на 0,6 т