Задача: Тело движется со скоростью v(t)=(5t^2+2t-3)(м/с).Определите путь за время от 2 до 5 секунды.


Ответы на вопрос

Отвечает Шабанов Никита.

Відповідь:

37 м

Покрокове пояснення:

Нам треба знайти шлях, яке пройшло тіло за проміжок часу від 2 сек до 5 сек.

Рішення: знайдемо швидкість  в другу секунду: V(t2)=5*2²+2*2-3=21m/c

далы в 5 сек.V(t5)=5*5²+2*5-3=132m/c

В інтервалі з 2до 5сек тіло рухалося з швидкістю ΔV=V5-V2=132-21=111m/c     а Δt=5-2=3сек        тоді шлях S в інтевалі(2-5) буде ΔV/Δt=111/3=37(m)