Знайди число, якщо: 1) 27 % його дорівнює 54; 2) 35 % його дорівнює 56; 3) 7 % його дорівнює

2,66; 4) 39 % його дорівнює 46,8.СРОЧНО!​

Ответы на вопрос

Отвечает Хренков Даник.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

1) х - 100%

   54 - 27%

х = (54*100) / 27 = 200

2) х - 100%

   56 - 35%

х = (56*100) / 35 = 160

3) х - 100%

   2,66 - 7%

х = (2,66*100) / 7 = 38

4) х - 100%

   46,8 - 39%

х = (46,8*100) / 39 = 120