СРОЧНО ДАЮ 60 БАЛЛОВ Під час походу туристи пройшли пішки по лісу у 8 разів більше ніж пропливли

по озеру. Скільки кілометрів становить довжина маршруту по лісу, якщо по озеру туристи пропливли на 35км менше, ніж пройшли пішки.​

Ответы на вопрос

Отвечает Денисова Дарья.

Пошаговое объяснение:

Прошли по лесу = 8х км

Проплыли по озеру = х км

8х - х = 35

7х = 35

х = 35 : 7

х = 5

Прошли по лесу = (8х) = 8 * 5 = 40 км

Проплыли по озеру = (х) = 5 км

Ответ: 40 км длина маршрута по лесу