Обчисліть значення виразу використовуючи розподільний закон множення (5 клас) 5,9*6,2+2,1*6,2


Ответы на вопрос

Отвечает Мифтяев Аскар.

Ответ:49,6

Пошаговое объяснение:

5,9*6,2+2,1*6,2=(5,9+2,1)*6,2

1)5,9+2,1=8

2)8*6,2=49,6