Дробове рівняння: 5/16 + 1/3 = x/48


Ответы на вопрос

Отвечает Галькевич Артем.

Відповідь:Для вирішення дробового рівняння 5/16 + 1/3 = x/48, спершу знайдемо спільний знаменник для дробів 16 та 3, який буде 48. Потім переведемо обидва дроби до спільного знаменника 48 та підсумуємо їх:

(5/16) * (3/3) + (1/3) * (16/16) = x/48

(15/48) + (16/48) = x/48

Тепер додамо ці два дроби:

(15/48) + (16/48) = (15 + 16)/48 = 31/48

Тепер ми знаємо, що (31/48) = x/48. Тепер просто виділімо x, помноживши обидві сторони рівняння на 48:

x = 31

Отже, x = 31.

Покрокове пояснення:

Отвечает Юнусов Эмиль.

Ответ:

блин,ее знаю,но хочу пожелать успехов, удачи,и всего самого наилучшего!!я тебя люблю,бро,удачи здоровья твоим родителям и долгой жизни!!!