Чи належить графіку рівняння 3x+5y=15 Точка: A(5;0) B(0;-3) C(1;1)​


Ответы на вопрос

Отвечает Лешків Юра.

3x+5y=15

1) Точка: A(5;0)

3*(5)+5*(0)=15

15=15 -> належить.

2) Точка: B(0;-3)

3*(0)+5*(-3)=15

-15 (не дорівнює) 15 -> не належить.

3) Точка: C(1;1)

3*(1)+5*(1)=15

8 (не дорівнює) 15 -> не належить.

Отвечает Доронина Даша.

Ответ:

так; ні; ні.

Пошаговое объяснение:

А: х=5; у=0

3×5+5×0=15

15=15

так.

В: х=0; у=-3

3×0+5×(-3)=15

-15≠15

ні

С: х=1; у=1

3×1+5×1=15

8≠15

ні.