З двох сіл назустріч один одному вирушили два мотоциклісти, які зустрілися че рез 2,3 год. Знайдіть

відстань між селами, якщо швидкість одного мотоцикліста дорівнює 43,5 км/год, а іншого -49,6 км/год.​

Ответы на вопрос

Отвечает Воропинова Мария.

Ответ:

214,3 км

Пошаговое объяснение:

Встречное движение

V = 43.5+49.6 = 93,1 км/час.

t = 2,3 часа

S -?

V = s/t

S =Vt = 93.1*2.3 = 214.13 км.