Першого дня на склад завезли 7, 3 т овочів, що на 2,6 т більше, ніж другого, і на 1,7 т менше, ніж

третього дня. Скільки тонн овочів завезли на склад за три дні? Допоможіть будь ласка

Ответы на вопрос

Отвечает Фролов Кирилл.

Ответ:

21т

Пошаговое объяснение:

1) 7,3-2,5=4,7(т)-завезли 2 дня

2)7,3+1,7=9(т)-завезли 3 дня

3)7,3+4,7+9=21(т)