Оксанка мала (14х + 70) гривень. Вона купила з троянди, за які заплатила 3х грн, й орхідею, що в 7

разів дорожча за з троянди. Скільки грошей у неї залишилося?​

Ответы на вопрос

Отвечает Сергеев Ваня.

Ответ:

70-10х

Пошаговое объяснение:

Троянди з орхідеями коштують 3х + 7*3х=3х+21х=24х - стільки вона заплатила за квіти.

Було 14х+70.

Залишилось: (14х+70)-24х=70-10х (грн)