Після того, як туристи подолали 7/12 маршруту, виявилося, що їм залишилося пройти на 4 км менше.

Яка довжина маршруту?​

Ответы на вопрос

Отвечает Зулькарнеева Валерия.

Ответ:

24 км

Пошаговое объяснение:

Весь маршрут — х км

Прошли 7/12 маршрута — 7/12х км

Осталось пройти — 7/12х - 4

7/12х + 7/12х - 4 = х

14/12х - 4 = х

1 2/12х - 4 = х

1 2/12х - х = 4

2/12х = 4

х = 4 : 2/12

х = 4 * 12/2

х = 48/2

х = 24