Спростіть вираз та очбисліть його значення : 0,5(1,6х-6,4у)-2,4(1,5х+у якщо х=3;у=-4,5


Ответы на вопрос

Отвечает Семыкин Владислав.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

0.5 (1.6x-6.4y)-2.4 (1.5x+y)=

=0.8x-3.2y-3.6x-2.4y=

=0.8x-3.6x-3.2y-2.4y=

= -2.8x-5.6y=

якщо х= 3 y= -4.5 то

= -2.8*3-5.6*(-4.5)=

= -8.4+25.2=

= 16.8