Дам 50 балов Підлога ванної кімнати має форму прямокутника розміром 4,2м на 4,8 м . Цю підлогу

планують покрити керамічною плиткою, яка має форму квадрата розміром 0,6 м на 0,6 м . Скільки керамічних плиток (у шт.) потрібно для покриття усієї підлоги ванної кімнати?

Ответы на вопрос

Отвечает Синицкая София.

Ответ:

56 плиток

Пошаговое объяснение:

0,6×0,6=0,36м² 1 плитка

4,2×4,8=20,16м² площадь ванной

20,16÷0,36=56 плиток нужно для покрытия пола

Отвечает Ильина Лина.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1) 4,2 * 4,8 = 20,16 (м²) - площадь пола

2) 0,6 * 0,6 = 0,36 (м²) - площадь 1 плитки

3) 20,16 : 0,36 = 56 (штук) - плитки потребуется

Ответ: 56 штук плитки