Микита відкрив холодильник і побачив там 1/2 яблука, 3/5 апельсина, 2/5 ананаса і 5/20 банана.

Розташуй фрукти у порядку зростання їх частини.

Ответы на вопрос

Отвечает Филиппенкова Юлия.

Пошаговое объяснение:

Щоб розташувати фрукти у порядку зростання їх частини, ми повинні порівняти чисельники дробів. Отже, фрукти можна розташувати у такому порядку:

Банан (5/20)

Ананас (2/5)

Яблуко (1/2)

Апельсин (3/5)

Таким чином, фрукти можна розташувати у порядку зростання їх частини: банан, ананас, яблуко та апельсин.

Отвечает Tsareva Tanua.

Для розташування фруктів у порядку зростання їх частки, спершу переведемо всі частки до спільного знаменника:

1/2 яблука = 10/20 яблука

3/5 апельсина = 12/20 апельсина

2/5 ананаса = 8/20 ананаса

5/20 банана = 5/20 банана

Тепер розташуємо їх у порядку зростання:

1. 5/20 банана (найменша частина)

2. 8/20 ананаса

3. 10/20 яблука

4. 12/20 апельсина (найбільша частина)