1. Запиши вирази й обчисли їх значення. Різницю чисел 384 012 і 12 307 збільшити у 3 рази.

Добуток чисел 128 і 30 зменшити на число 4 140.

Ответы на вопрос

Отвечает Беккер Дима.

Ответ:

1)1115115 2)-300

...,.,..,.,.,.,.,.,

Отвечает Кирпиченко Евгений.

Ответ:

дія з дужками

(384012 - 12307)×3= 371705 × 3= 1115115

4140 - (128×30)=300

Пошаговое объяснение: