Скільки повних діб вони були в поході? Сума трьох чисел дорівнює 320. Сума першого і другого 180, а

другого і третього - 210. Знайди кожне число.​

Ответы на вопрос

Отвечает Полишук Вадим.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

320 -180 = 140  третє число

210 - 140= 70 друге число

180 - 70 = 110 перше число