Поможіть будьласка розвязати Сума трьох чисел 710.Знайди кожне число,якщо сума першого і другого

чисел дорівнює 390,а сума другого та третього чисел становить 460.

Ответы на вопрос

Отвечает Джаборов Сорбон.

Ответ:

Числа: 250, 140, 320

Пошаговое объяснение:

пусть x₁, x₂, x₃  - 1-е, 2-е и 3-е числа, соответственно, тогда:

x₁+x₂+x₃=710;             390+x₃=710;         x₃=710-390;                           x₃=320;  

x₁+x₂=390;         ⇒     x₁+x₂=390;    ⇒    x₁+x₂=390;  x₁+140=390;        x₁=250

x₂+x₃=460;                 x₂+x₃=460;           x₂+320=460;  x₂=460-320;   x₂=140