колода 36 карт, навмання витягують 6, яка ймовірність, що серед тих 6 буде 4 тузи ( по класичному

означенню)

Ответы на вопрос

Отвечает Мартынюк Роман.

Ответ:

4 6

Р(А)= С / С

6 36

Пошаговое объяснение:

6

загальна кількість (n) = С

36

4

кількість комбінацій, що нас задовольняють(k) =C

6

P(A)=k/n

4 6

P(A) = C / C

6 36

Якщо відповідь содобалась, будь ласка, постав "Краща відповідь"