№ 1. Розв'язати задачу Три групи дітей виготовили 540 прикрас до свята. Перша група виготовила 2/9

усiх прикрас, друга - 5/18, а третя - решту. Скільки прикрас виготовила кожна група окремо, 2/9, 5/18 - звичайні дроби. допоможіть будьласка​

Ответы на вопрос

Отвечает Ведяков Евгений.

Ответ:

перша група виготовила 120 прикрас, друга група виготовила 150 прикрас, а третя група виготовила 270 прикрас.

Пошаговое объяснение:

Перша група виготовила 2/9 усіх прикрас. Щоб знайти кількість прикрас, яку виготовила перша група, ми мусимо помножити 2/9 на загальну кількість прикрас, які були виготовлені:

Перша група = (2/9) * 540 = 2/9 * 540 = (2/9) * (9 * 60) = 2 * 60 = 120 прикрас.

Друга група виготовила 5/18 усіх прикрас. Щоб знайти кількість прикрас, яку виготовила друга група, ми мусимо помножити 5/18 на загальну кількість прикрас:

Друга група = (5/18) * 540 = 5/18 * 540 = (5/18) * (30 * 18) = 5 * 30 = 150 прикрас.

Третя група виготовила залишок прикрас. Щоб знайти кількість прикрас, яку виготовила третя група, віднімемо кількість прикрас, виготовлену першою і другою групами, від загальної кількості:

Третя група = 540 - (Перша група + Друга група) = 540 - (120 + 150) = 540 - 270 = 270 прикрас.

Отвечает Кузьмичёва Татьяна.

Ответ:

250

Пошаговое объяснение:

1) 540÷9×2=120

2) 540÷18×5=180

3) 120+180=300

4) 540-300=250