Яким числом треба замінити a, щоб коренем рівняння (x+a)−69=60 було число 19?


Ответы на вопрос

Отвечает Матюхина Даша.

Ответ:

х=19

(19+а)-69=60

19+а=60+69

19+а=129

а=129-19

а=110

(19+110)-69=60

129-69=60

60=60

ответ если х=19, то а =110