Сторони прямокутника дорівнюють 6 і 4 см. Знайди сторону квадрата, якщо його периметр дорівнює

периметру прямокутника.

Ответы на вопрос

Отвечает Екимов Илья.

Пошаговое объяснение:

6×2+4×2= 20(см) периметр прямокутника

20:4= 5(см) сторона квадрата