Розв'язати задачу. Скласти обернені задачі. 6 бригад проклали 54 км. дороги.Скільки кілометрів

дороги прокладуть 8 бригад,якщо всі бригади працюють з однаковою продуктивністю?

Ответы на вопрос

Отвечает Соловьёва Анастасия.
6 бригад - 54 км
8 бригад - х км
Составим пропорцию
6/54=8/х
6х=8*54
х=9*8=72 км
Ответ: 72 км