знайди швидкість руху катера за течією ріки якщо його власна швидкість 15цілих1/2 а швидкість течії

ріки 2цілих2/3​

Ответы на вопрос

Отвечает Саакян Милена.

Ответ:

15цілих 1/2 + 2цілих 2/3 = 18цілих 1/6

Отвечает Малявчик Оксана.

Відповідь:

¹⁸1/6 (км/год)

Покрокове пояснення:

1.) ¹⁵1/2+²2/3=¹⁷7/6=¹⁸1/6 (км/год)