І варіант 1. Розв'яжи задачу. 18 літрів молока розлили у чотири трилітрові банки і три глечики.

Скільки літрів молока налили в кожен глечик?​

Ответы на вопрос

Отвечает Топская Жансая.

Ответ:

3×4=12

18-12=6

6÷3=2

ответ 2 літри

Отвечает Muradyan Erik.

Ответ:

1) 4+5=9(шт)-посуд

2) 18: 9 = 2 (л) - у банку

3) 2 • 5 = 10 (л) - у всіх

Відповідь: 10 літрів

якщо незрозуміло вибач я не українка я через перекладач пишу(