Яблучний сік розлили в 4 трилітрові банки й у 5 дволітрові банки.Скільки всього літрів соку розлили?


Ответы на вопрос

Отвечает Кочков Алексей.

Ответ: 22л

Пошаговое объяснение:

Узнаем сколько сока разлили в трехлитровые банки: 3*4=12л

Узнаем сколько сока разлили в двухлитровые банки: 2*5=10л

Узнаем сколько всего сока разлили: 12+10=22л

Отвечает Абдрахманова Эвелина.

Відповідь:

22 літри.

Покрокове пояснення:

4 трилітрові банки - це 4*3=12 літрів.

5 дволітрових банок - це 5*2=10 літрів.

Всього 12+10=22 літри.