Задача :Із 25 кг апесьсинів приготували 16 літрів соку і розлили його в дволітрові пляшки.Скільки

таких пляшок знадобиться,щоб розлити в них сік , виготовлений із 75 кг апельсинів?

Ответы на вопрос

Отвечает Ахтямова Зилия.
75 :25=3, 16*3=48 литров сока из 75 кг апельсина
48:2 =24 двухлитровые фляжки

Отвечает Бородина Рита.
16/2 = 8 восемь бутылок

Вариант задачи 1
25/16 = 1,5625 - кг на литр сока.
75/15,5625 = 48 - литров сока
48/2 = 24 бутылки
Вариант задачи 2 
75/25 = 3 в три раза больше
8*3 = 24 бутылки