Знайди значення аргумента, при якому функція у=2х+6 набуває значення 14.


Ответы на вопрос

Отвечает Лопатина Маша.

y = 2x + 6 \\ y = 14 \\ 2x + 6 = 14 \\ 2x = 14 - 6 \\ 2x = 8 \\ x = 8 \div 2 \\ x = 4