Розв’яжіть завдання 7 - 9 та запишіть відповідь. 7. Функцію задано формулою у = (4х – 6) -3(0,25х

– 2). Знайти значення аргументу, при якому відповідне значення функції дорівнює 4. 8. Не виконуючи побудов, знайти точки перетину з координатними осями графіка функції у = - х + 5. 9. Побудувати графік функції у = х – 2. При якому значенні аргументу функція набуває додатного значення?

Ответы на вопрос

Отвечает Блакитный Кирилл.

7.

у = (4х−6)−3(0,25х−2)

y = 4x−6−0,75x+6

y = 3,25x

4 = 3,25x

x = \frac{4}{\frac{13}{4} } \\x = 4:\frac{13}{4}=  4 \cdot\frac{4}{13} = \frac{16}{13} = 1\frac{3}{13}

8.

0 = −x+5

x = 5

Ф-ція  у = −х+5 перетинає вісь Ох в точці (5; 0)

y = −1·0+5

y = 5

Ф-ція  у = −х+5 перетинає вісь Оy в точці (0; 5)

9. у = х−2

точки: х = −1, y = −3

           x = 1, y = −1

y: х−2 > 0

x > 2

Функція набуває додатного значення при x > 2.