4." Спростіть вираз -10,24 +y+ 3,9 + 8,24 +(-3,9) і знайдіть його значення, якщо у =83-


Ответы на вопрос

Отвечает Орынбасаров Елдос.

Ответ:

81

Пошаговое объяснение:

-10,24 +y+ 3,9 + 8,24 +(-3,9)  при у = 83

-10,24 + y + 3,9 + 8,24 + (-3,9) =

-10,24 + y + 3,9 + 8,24 - 3,9 = у - 2

у - 2 = 83 - 2 = 81

при у = -83

у - 2 = -83 - 2 = -85