запиши коротку умову.Розв'яжи задачу За три дні туристи здолали 2450 км. першого і другого дня вони

здолали 1440, а другого і третього 1090 км. Яку відстань туристи проходили кожного дня окремо? Помогите срочно❗❗❗​

Ответы на вопрос

Отвечает Мирная Аня.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Всого - 2450 км

1 и 2дня  - 1440 км

2 и 3дня- 1090 км

1 дня-?

2 дня-?

3 дня-?

2450 - 1440= 1010 км  третього дня

1090 - 1010 = 80 км другого дня

1440 - 80= 1360 км першого дня