Побудуй прямокутник, довжина сторін якого 80мм і 20мм. Проведи два відрізки так, щоб поділити

прямокутник на 1 трикутник і 3 чотирикутника.

Ответы на вопрос

Отвечает Буйнов Максим.

80+20=100мм

100-20+80= 160мм

Отвечает Кравец Влад.
80+20=100мм
100-20+80=160мм